Новини

Блог

Львівське комунальне АТП №1 отримало першу партію з 16-ти дванадцятиметрових автобусів МАЗ. Автобуси розмитнені і доставлені на територію автопарку.

«Машини хороші. Деякі елементи зробили спеціально на наше замовлення. Двигуни, коробки передач німецькі. Фактично європейська комплектація, вони відповідають всім вимогам європейських стандартів», – розповів директор ЛК АТП №1 Орест Хамула.

Автобуси МАЗ довжиною 12 метрів вміщують понад 100 пасажирів і повністю пристосовані для перевезення маломобільних – людей з інвалідністю, батьків з дитячими візками.

За словами Ореста Хамули, МАЗи вже випробували на львівській бруківці. «Ми прогнали машини Львовом по бруківці. Машина слухається добре, водії задоволені.  Зараз ми з банком оформляємо страхування, проведемо навчання водіїв експлуатації машин і з понеділка випускаємо на маршрути», – сказав він.

Перші МАЗи виїдуть на міські маршрути наступного тижня. «Першочергово ми будемо доставляти МАЗи на ті маршрути, які зараз є в АТП. Це маршрути №16, 46, 3А, 2А, там є потреба доставити машини. Також будемо ставити МАЗи на маршрут №47А і збільшувати на цьому маршруті кількість автобусів. Після наступних поставок будемо випускати МАЗи на маршрути №10, 45. Ми будемо планувати так, щоб на маршрут виставити повністю великі автобуси, тому що нелогічно, коли на одному маршруті їздять і великі, і малі машини», – пояснив Орест Хамула.

Директор АТП №1 зазначив, що до кінця вересня підприємство планує отримати щонайменше 30 МАЗів і п’ять «Електронів». До кінця 2018 року автопарк АТП №1 загалом поповниться 150 дванадцятиметровими автобусами.

Нагадаємо, АТП №1 підписало угоду з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. До кінця року підприємство планує отримати 150 дванадцятиметрових автобусів: 100 автобусів у Мінського автобусного заводу та 50 у СП «Електронтранс». Вартість одного автобуса МАЗ з розмитненням становить 122 тис. євро, «Електрон» – 147 тис. євро.

Умови лізингу визначені ухвалою Львівської міськради:
o    предмет лізингу – 150 автобусів пасажиромісткістю не менше 100 осіб;
o    термін поставки автобусів: до 31.12.2018;
o    строк лізингу – 36 місяців від дати, визначеної у договорі;
o    вартість предмета лізингу – не більше 800 млн грн.;
o    відсоткова ставка за користування лізингом – не більше 18% річних у гривнях;
o    розмір та строки сплати лізингових платежів – щомісячно рівними частинами відповідно до умов договору лізингу.

Залишити коментар