Новини

Блог

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 проводить службове розслідування у зв’язку з інцидентом щодо проїзду організованої екскурсійної дитячої групи.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, призначено службове розслідування інциденту з проїздом екскурсійної дитячої групи в автобусі маршруту №3А, який стався у вівторок, 12 лютого, в годину-пік.

“Ми з’ясуємо ситуацію і за результатами розслідування будемо вживати заходів. Водночас хочу зазначати, що згідно з ухвалою Львівської міської ради, передбачений безкоштовний проїзд учнів за наявності учнівського квитка, але про організовані екскурсійні групи не йдеться. Для перевезення таких груп необхідно використовувати екскурсійні автобуси. Якщо ж вчителі або керівники груп все-таки перевозять дітей в громадському транспорті, просимо обирати для поїздок непікові години”, – розповів Орест Хамула.

Нагадаємо, що для того, щоб скористатися безкоштовним проїздом, учні мають зайти в автобус через передні двері та пред’явити водію учнівський квиток у розгорнутому вигляді.

Залишити коментар