Новини

Блог

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 регулярно проводить хронометражі й заміри пасажиропотоку на всіх маршрутах, зокрема й на маршруті №52, що передбачено чинним законодавством та нормативними актами Міністерства інфраструктури України.

Частина мешканців мікрорайону Старе Рудно розмістили у ЗМІ заяву, у якій вони обурені діями працівників АТП №1, які проводять хронометражі і заміри пасажиропотоку на маршруті № 52. 

Як розповів директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, хронометражі й заміри пасажиропотоку здійснюються регулярно на всіх маршрутах, особливо при зміні схем та паспортів маршрутів, що передбачено законом України та наказом Міністерства інфраструктури, згідно з якими й діють працівники підприємства.

Заміри здійснюються з метою визначення прибутковості або збитковості маршрутів і обґрунтування необхідності дотацій на маршрут з міського бюджету на наступний рік.

ЛК АТП №1 закликає групу мешканців  мікрорайону Старе Рудно не нагнітати ситуацію та не перешкоджати роботі працівників підприємства.

Залишити коментар