Новини

Блог

Через спалах захворюваності на коронавірус у світі, весь громадський транспорт Львова дезінфікують перед випуском на маршрути. ЛК АТП № 1 закупило сертифіковані засоби для дезінфекції, які встановили на території, забезпечило персональними дезінфікаторами усіх водіїв та щоденно проводить дезінфекцію в салонах автобусів.

“Наше АТП проводить миття і дезінфекцію всіх автобусів, які працюють на маршрутах. Так, ввечері, коли машини повертаються з рейсів, на нашій мийці їх миють ззовні, також миємо зсередини, а вже зранку, перед виїздом на маршрут, автобуси дезінфікують. Дезінфекція проводиться на трьох автобусах одночасно. У салон заходять двоє працівників, які протирають поручні, крісла, дезінфікують підлогу. І лише після цього автобус їде на лінію. Дезінфікацію проводять наші штатні мийники — по 6 людей на зміну”, — розповів Олександр Струтинський, заступник директора ЛК АТП № 1.

Він зазначив, що АТП № 1 для проведення дезінфекції закупило сертифіковані засоби в достатній кількості.  Оскільки засоби сертифіковані, вони безпечні для пасажирів, тому після дезінфекції, автобуси їдуть на маршрути.

Залишити коментар