Новини

Блог

Львівське комунальне АТП-1, яке довгий час орендувало заправки, придбало два власні заправні пункти вартістю 864 тис. грн. Відповідний договір оприлюднений у системі публічних закупівель Рrozorro.

Як зазначається в договорі, укладеному між АТП-1 і ТОВ «Петрометал Україна», комунальний перевізник має отримати два власні автоматичні заправні пункти протягом місяця з дня укладання договору, тобто до 21 вересня. Встановити пункти мають в автопарку на вул. Авіаційній, 1. Сплатити 864 тис. грн за заправні пункти АТП-1 має двома рівними частинами – після підписання договору та після поставки пунктів.

Зазначимо, що придбати заправні пункти АТП-1 вдалося лише з третьої спроби. Два попередні тендери були скасовані через те, що в них брала участь лише одна компанія – те саме ТОВ «Петрометал Україна», яке, за даними аналітичної системи YouСontrol, належить харків’янину Олександру Кльонову. Утім, згідно із законодавством, якщо два тендери не відбулись через відсутність конкуренції, третій тендер можна провести навіть якщо до участі в ньому зголосилась лише одна компанія.

Раніше АТП-1 орендувало заправні пункти у компанії SC Formula. Тепер же комунальний перевізник матиме власні заправки і не платитиме за оренду.

Додамо, що за два роки автопарк АТП-1 поповнився 65 новими великогабаритними автобусами «Електрон» та 20 більш компактними автобусами Ataman.

Залишити коментар