Новини

Блог

На львівському міському маршруті №36 самовільно та без жодних дозволів розпочали курсувати автобуси Миколаївського АТП-14627. Такі несанкціоновановані дії перевізника завдають з збитків Львівському комунальному автотранспортному підприємству №1.

Як повідомив заступник директора ЛК АТП №1 Олександр Струтинський, два автобуса приватного перевізника розпочали курсувати з вул. Забава у Винниках до пл. Різні нібито за маршрутом №36, який насправді має кінцеву зупинку на пл. Кропивницького. При цьому Миколаївське АТП-14627 не має передбаченого законом про автомобільний транспорт договору із управлінням транспорту Львівської міської ради, таким чином перевізник порушує норми чинного законодавства.

“Крім того, судячи з оголошень в автобусах, на цьому маршруті пенсіонери мають платити за проїзд, хоча рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради пенсіонерам передбачений безкоштовний проїзд на міських маршрутах”, – додав Олександр Струтинський.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, такі несанкціоновановані дії перевізника завдають збитків АТП №1, оскільки маршрут, за яким їздять нелегальні автобуси, дублює комунальні маршрути, зокрема спеціально запроваджений маршрут №36А, на якому працює низькопідлоговий автобус.

Управління транспорту Львівської міської ради та АТП №1 звернулися до управління Державної служби України з безпеки на транспорті щодо незаконних дій Миколаївського АТП-14627. 21 березня представники відомства оштрафували перевізника, однак його автобуси продовжують нелегально курсувати по Львову.

Залишити коментар