Новини

Блог

У вівторок, 31 березня, розпочалося проведення експрес-тестів на виявлення коронавірусу у водіїв Львівського комунального автотранспортного підприємства №1.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, 100 водіям автобусів було проведено експрес-тести на наявність антитіл до коронавірусу SARS-COV-2 . За результатами тестування у 97 водіїв результат негативний, а у трьох водіїв зафіксовано підозру на коронавірус. У цих працівників відібрано матеріали для проведення аналізу методом ПЛР.

«Троє водіїв отримали позитивні результати експрес-тестів, що ще не означає хворобу, а лише підозру на коронавірус. Для підтвердження або спростування підозри у цих водіїв були відібрані мазки, які відправлені на аналіз методом ПЛР. Результати ПЛР-аналізу очікуємо протягом трьох днів. Водії, у яких експрес-тести дали позитивні результати, з початку року за кордоном не перебували та не мають жодних симптомів хвороби. Їх скеровано на самоізоляцію. Також експрес-тести провели шістьом водіям, диспетчерам і касирам, які контактували з цими водіями. У них результати тестів негативні», – розповів Орест Хамула.
Завтра заплановано протестувати ще 100 водіїв.

Крім того, Орест Хамула зазначив, що всі водії щоденно отримують маски третього рівня захисту, по дві пари рукавичок та антисептики. Також усі автобуси АТП №1 щодня приходять дезінфекцію.

Фото Маркіяна Лисейка

Залишити коментар