Новини

Блог

Днями мережу сколихнув випадок, коли водій маршруту №29 від’їхав від зупинки, не взявши військового з інвалідністю. Ми ретельно вивчили обставини цього випадку, водій отримав догану і позбавлений місячної премії. Утім, ситуація і надалі викликає певне нерозуміння з боку частини громадськості і потребує додаткового роз’яснення.

Хочемо наголосити, що ми безмірно вдячні кожному військовому за те, що маємо змогу жити і працювати, та усвідомлюємо свій обов’язок перед кожним, хто втратив здоров’я на фронті. Водії АТП №1 щодня перевозять велику кількість людей з інвалідністю, серед них і військових. Особливо багато таких пасажирів на маршрутах, які проходять повз медичні заклади, зокрема на маршруті №29, що курсує біля військового госпіталя.

Водій, який став учасником інциденту, щиро запевняє, що не бачив цього чоловіка на зупинці, а почув про нього вже від пасажирів, коли вже рушив і не міг зупинитися. Чому ми пишемо “чоловік”, а не військовий, – як показує відео з камер спостереження, він був одягнений у цивільний одяг, тож звинувачувати, що водій не поважає військового, у цій ситуації не зовсім коректно.

За що поніс фінансове покарання водій? Що не зміг у вічливій чи хоча б нормальній формі пояснити пасажирам, чому він не міг зупинився та не підібрав добігаючого пасажира. Непрофесійна поведінка водія у цьому випадку призвела до такого публічного скандалу, що наслідки перейшли уже на всіх водіїв міста. І нам прикро за це.

Окремі активісти від учора почали клеїти на міські автобуси наліпки з образливим змістом. Ми просимо активних мешканців міста не таврувати УСІХ водіїв.

Наразі АТП №1 має велику нестачу водіїв, адже водій автобуса – затребувана професія на міжміських і міжнародних перевезеннях, де зарплати значно вищі.

Попри це ми намагаємося зберігати штат водіїв і забезпечувати випуск автобусів на критично важливих для міста маршрутах. Подібні дії активістів зі цькування водіїв можуть призвести до звільнення тих, хто працює зараз, і відтак нам просто не буде, кого випускати на маршрути. Ми живемо у складний воєнний час, тож давайте не порушувати бодай той хиткий баланс, який нам вдається утримувати.

Окремо хочемо вкотре перепросити у чоловіка, який, на жаль, залишився тоді на зупинці.

Залишити коментар