Новини

Блог

Внаслідок займання, яке у в понеділок, 1 жовтня, виникло в автобусі маршруту №5А, ніхто не постраждав. Попередньою причиною пожежі є займання електропроводки в розподільчому щитку автобуса.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, загоряння сталося в автобусі ЛАЗ А152D0 2010 року випуску. Близько 21:30, коли автобус їхав в автопарк без пасажирів, водій відчув запах горілого з розподільчого електрощитка, розташованого в передній частині автобуса.

«Відчувши запах горілого, водій повідомив про це ремонтній базі, однак коли він проїхав близько 30 метрів, почалося задимлення. Водій зупинив автобус на вул. Підвальній так, щоб не перешкоджати руху іншого транспорту, відключив акумулятор і розпочав гасіння. Водій діяв відповідно до інструкції, використав два вогнегасника, однак самостійно загасити пожежу не вдалося. Дії водія були правильні, вогнегасники справні», – розповів Орест Хамула.

О 21:32 працівники ДСНС, які оперативно прибули за викликом, локалізувати пожежу, та о 21:36 повністю ліквідували.

«Хочу подякувати львів’янам, які були поруч і викликали пожежників, поки водій гасив займання, а також пожежникам, які приїхали за три хвилини та швидко ліквідували займання», – наголосив Орест Хамула.

Після завершення гасіння пожежі автобус доставили на територію АТП №1. За словами Ореста Хамули, основні агрегати автобуса вціліли, тому розглядається можливість його відновлення. Однак остаточно це стане відомо після проведення експертизи. Експертиза також має визначити точні причини виникнення пожежі.

Орест Хамула також зазначив, що техогляд автобус проходив 20 червня 2018 року, а наступний, згідно з усіма нормами, був запланований на 20 грудня 2018 року. На момент техогляду автобус перебував у цілком справному стані, що підтверджено відповідними документами.

Залишити коментар