Новини

Блог

Щодо поширеного у соціальній мережі Facebook рішення Сихівського районного суду м. Львова по справі № 464/2702/18 (вступна та резолютивна частини) за позовом Берези Мирона Петровича до ЛК АТП №1 про скасування наказу та поновлення на роботі, інформуємо, що рішення суду підприємство офіційно ще не отримало, але вважає таке рішення незаконним, та буде оскаржувати його до Львівського апеляційного суду.

Причиною для звільнення з роботи водія автобуса Берези М.П. було те, що за результатами проведеного медичного огляду у ТОВ «Клініка ім. Гальченко В.В.», Клініка повідомила ЛК АТП №1, що після проходження медогляду медична довідка форми 083/о йому не була видана за станом здоров’я, та Береза М.П. не може здійснювати  трудову діяльність за професією водія.

Береза М.П. був звільнений з роботи  відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку з виявленою невідповідність працівника займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок стану здоров’я, який перешкоджає продовженню такої роботи.

На дату звільнення  Берези М.П. в штаті ЛК АТП №1 не було вакантних посад яким би Береза М.П. відповідав за кваліфікаційними вимогами (освіта, досвід роботи, спеціальні знання та вміння). ЛК АТП №1 мало об’єктивну неможливість запропонувати Березі М.П.  наявні вакансії та роботи на час його звільнення, які б останній міг виконувати за кваліфікаційним рівнем, а відтак звільнення відбулося з дотриманням вимог чинного законодавства.

Крім цього підприємством виявлено факти використання Березою М.П. підроблених медичних довідок щодо придатності до керування транспортним засобом, які Береза М.П. надав ЛК АТП №1 та використовував їх  у 2016-2018 рр.

Своїми діями Береза М.П. свідомо наражав на небезпеку пасажирів автобуса, водієм якого він був, оскільки його стан здоров’я перешкоджав продовженню роботи на посаді водія автобуса.

Підприємство звернулося із заявою до Залізничного ВП ГУПН у Львівській області щодо факту використання Березою М.П. підроблених медичних довідок.

20.04.2018 року щодо Берези М.П. відкрито кримінальне провадження, зареєстроване в ЄДРДР за № 12018140060001386 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України, за фактом використання підроблених документів. На даний час триває досудове розслідування.

 

Залишити коментар