Новини

Блог

Львівське комунальне АТП №1 проводило закупівлю пристроїв відстеження за рухомими об’єктами BI-810 TREK (3G) (систем GPS)  відкрито, публічно, через систему електронних закупівель Prozorro.

 Кожен учасник, який відповідав вимогам тендерної документації, мав право взяти участь у процедурі закупівлі, запропонувати найнижчу ціну та перемогти у тендері. Тендерна документація із характеристиками предмету закупівлі була розроблена з урахуванням потреб АТП №1.

Обладнання, яке підприємство закупило – це не дешевша базова версія, а його модифікації BI-810 TREK(3G) та ДУ 02 S4L, пристосовані до роботи з громадським транспортом. Придбане обладнання готове до роботи з електронним квитком та дозволяє контролювати рівень пального:

– на текерах стоїть інший чип та модифікована прошивка, те саме стосується датчиків палива;

– на трекерах розширена логіка обробки пакетів даних для уникнення моментів «проскакування» зупинок та відрізків, як у відкритому джерелі даних для пасажирів , так і при онлайн контролі руху транспорту диспетчером;

– на датчиках палива та трекерах додана додаткова логіка обробки даних рівня палива, для відокремлення станів контролю за різними режимами роботи автобусів, а саме розділена логіка на рух, зупинка та на час заспокоєння палива в баку.

Згідно з ч. 1. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі.

Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 7-1 цього Закону, або за результатами звернень або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. 

Жоден з учасників закупівлі не звертався до ЛК АТП №1 з вимогами щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі, або внесення змін до тендерної документації.

Залишити коментар