Новини

Блог

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 відновлює та запускає на маршрути автобуси Львівського автобусного заводу (ЛАЗ), закуплені ще до Євро-2012, та розвиває матеріально-технічну базу. Уже відремонтовано чотири автобуси, ще чотири перебувають на ремонті. Перший відновлений автобус з вересня почав курсувати на маршруті №52.

Як повідомив директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, підприємство проводить середній ремонт автобусів марки ЛАЗ.

«Ми хочемо відновити автобуси та привести їх у належний стан. Поступово вони будуть виходити на маршрути. Хочу наголосити на тому, що це — середній ремонт, а не капітальний. Час покаже, скільки вони їздитимуть, але ми зробимо усе для того, аби мінімізувати їх зношення та забезпечити технічний догляд. Наразі ми працюємо над заміною оббивки сидінь та нанесенням лівреї. Знімаємо з корпусів рекламу, шпаклюємо та наносимо лако-фарбове покриття», — зазначив Орест Хамула.

«Проводимо зварювальні роботи, укріплюємо каркаси, розшиваємо всі облицювальні елементи, які потребують заміни. Зараз ми почали з таких автобусів, які потребують якомога менше капіталовкладень та робочої сили. В середньому ремонт одного автобуса у нас триває 3−5 тижнів», — розповів головний інженер ЛК АТП-1 Богдан Карпій.

Наразі вже два відновлені ЛАЗи курсують на маршрутах.

 

Залишити коментар