Новини

Блог

На приміському маршруті №217А Підбірці – Рясне-2, який проходить через Львів і дублює міські маршрути, виник конфлікт між обласними перевізниками. Така ситуація завдає збитків Львівському комунальному АТП №1.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, 19 та 20 серпня на маршруті №217А почали курсувати значно більше автобусів, ніж передбачено паспортом маршруту зокрема й великогабаритні. Замість передбачених паспортом 12 автобусів виїхали 20 автобусів. Відтак, частина автобусів працюють на маршруті без дозволів. Крім того, в більшості транспортних засобів не працюють GPS-трекери.

Водії маршруту №217А влаштовують «перегони» між собою та з автобусами інших маршрутів, що несе загрозу пасажирам та іншим учасникам дорожнього руху.

Попри те, що автобуси маршруту №217А курсують через увесь Львів, проїзд пенсіонерів у них платний. Натомість у міських автобусах пенсіонери користуються безкоштовним проїздом.

Крім того, невідомо, чи погоджена з міським управлінням транспорту схема руху приміського маршруту №217А, переважна частина якого проходить по Львову.  «Оскільки приміський маршрут дублює міські маршрути, зокрема №6А, №18, №29, №47А, №49 та інші, і на маршруті курсують значно більше автобусів, ніж передбачено, така ситуація завдає збитків АТП №1. Збитки підприємства становлять близько 20 тис. грн за день», – наголосив Орест Хамула.

У зв’язку з цим Львівське комунальне АТП №1 звертається до обласного управління транспорту, управління транспорту Львівської міської ради, управління Укртрансбезпеки та управління патрульної поліції у Львівській області з вимогою розібратися в ситуації на маршруті №217А та зобов’язати обласних перевізників працювати в правовому полі.

Залишити коментар