Новини

Блог

У понеділок, 15 липня, Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 відвідали журналісти кількох телеканалів та онлайн-видань. Директор ЛК АТП №1 Орест Хамула розповів представникам ЗМІ про наявні на підприємстві автобуси, матеріально технічну базу, плани із закупівель нових автобусів та будівництва другої стоянки на вул. Вернадського.

«На сьогодні у нас усі нові машини укомплектовані водіями. Максимально випускаємо на маршрути нові машини, оскільки на них маємо два роки гарантії і за цей час їх потрібно випробувати. Крім того, недавно ми відкрили цех для відновлення фарбового покриття автобусів після ДТП. У середньому в місяць ми відновлюємо 9-10 машин», – розповів Орест Хамула.

Він також додав, що АТП №1 працює над отриманням кредиту в сумі 12 млн євро на придбання ще 100 нових автобусів та над облаштуванням другої стоянки для автобусів на вул. Вернадського.

Журналісти мали можливість оглянути фарбувальний і ремонтний цехи, поспілкуватися з водіями та майстрами АТП №1, відзняти процес ремонту автобусів.

Залишити коментар