Новини

Блог

У вівторок, 20 листопада, Львівське комунальне АТП №1 отримало першу партію придбаних цьогоріч автобусів «Електрон».

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, СП «Електронтранс» передало підприємству перші п’ять автобусів «Електрон», які вже прибули на територію автопарку. «До нас прийшли перші «Електрони» – 5 одиниць. До кінця місяця плануємо отримати ще не менше 20 одиниць. Сподіваємось, що до кінця року отримаємо усі 50 машин, відповідно до підписаного договору лізингу», – розповів Орест Хамула.

Автобуси «Електрон» довжиною 12 метрів вміщують понад 100 пасажирів і повністю пристосовані для перевезення маломобільних – людей з інвалідністю, батьків з дитячими візками. У нових автобусах удосконалена система опалення та встановлена система вентиляції кабіни водія.

Крім того, станом на сьогодні АТП №1 отримало вже 78 автобусів МАЗ, а до кінця тижня постачальник планує передати ще десять.

Нагадаємо, АТП №1 підписало угоду з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. До кінця року підприємство планує отримати 150 дванадцятиметрових автобусів: 100 автобусів у Мінського автобусного заводу та 50 у СП «Електронтранс». Вартість одного автобуса МАЗ з розмитненням становить 122 тис. євро, «Електрон» – 147 тис. євро.

Залишити коментар