Новини

Блог

З понеділка, 26 листопада, для покращення транспортного сполучення міста Винники на маршрут №29 виїдуть нові 12-метрові автобуси, а для мешканців нижньої частини Винників львівське комунальне АТП №1 запускає шатл-бас.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, для мешканців нижньої частини Винників з понеділка розпочне працювати шатл-бас – автобус ЧАЗ, який у робочі дні курсуватиме за розкладом з вул. Забава з 6:30 до 21:00 (наказ про запровадження шатл-баса).

«Шатл-бас сполучатиме вул. Забава та вул. Франка з центральною частиною Винників, де пасажири зможуть зручно пересісти на автобуси №5а та №29», – розповів Орест Хамула.

У шатл-басі діятиме пересадковий квиток. Придбавши квиток у водія шатл-баса, пасажири зможуть пересісти в автобуси №5А і №29 безкоштовно. Для цього необхідно віддати водію автобуса №5А або №29 придбаний в шатл-басі квиток. На зворотному шляху мешканці Винників платитимуть за проїзд у автобусах №5А і №29, а натомість пересідатимуть у шатл-бас безкоштовно. Таким чином дістатися з нижньої частини Винників до центру Львова чи залізничного вокзалу можна буде, заплативши за одну поїздку.

Схема руху шатл-баса у Винниках

Крім того, з понеділка на маршруті №29 (Винники – Залізничний вокзал) розпочнуть курсувати 12 великих автобусів. Для зменшення дублювання маршрутів, автобус №5А курсуватиме повз Винниківське озеро (наказ про зміну маршруту). Маршрут автобуса №29, який проходить через Лисчиничі та вул. Тракт Глинянський, залишиться незмінним.

Схема маршруту №5А

Схема маршруту №29

Нагадаємо, що з 9 жовтня нові 12-метрові автобуси почали курсувати за маршрутом №5А, який сполучає Винники і пл. Різні.  

Залишити коментар