Новини

Блог

Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1 працює над запровадженням безготівкової оплати за проїзд через EasyPay. 

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, вже відбулися дві зустрічі з керівництвом компанії JetBeep, яка розробляє можливий варіант безготівкової оплати в автобусах, а також зустріч щодо технічних питань. Серед вимог, яким має відповідати система, – термінал для безготівкової оплати біля передніх дверей автобуса та обов’язкове сповіщення водію про те, що пасажир здійснив оплату. Крім того, система має підраховувати, скільки безготівкових оплат було здійснено щодня.

Наразі компанія опрацьовує усі поставлені завдання. Після цього мають бути виготовлені перші термінали і в тестовому режимі встановлені на одному з маршрутів. Якщо система безготівкової оплати буде зручною і пройде випробування, її буде запроваджено в усіх комунальних автобусах. Така технологія дозволить пасажирам оплатити за допомогою смартфона. При цьому можливість оплати готівкою також залишиться.

Залишити коментар