Новини

Блог

Колишній працівник ЛК АТП №1 Мирон Береза останнім часом через ЗМІ поширює неправдиву інформацію про нібито наявність зловживань на підприємстві.

Поширена ним інформація є свідомим наклепом на керівництво підприємства, оскільки  Мирон Береза був звільнений з роботи за порушення трудової дисципліни – прогули без поважних причин.

Мирон Береза оскаржував своє звільнення в судовому порядку, однак суди прийняли рішення не на його користь.

Так, рішенням Сихівського районного суду м. Львова від 26.09.2019 року по справі № 464/2702/19 у  задоволенні позову Мирона Берези до Львівського комунального автотранспортного підприємства №1 про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку відмовлено.

Постановою Львівського апеляційного суду від 16.01.2020 року  апеляційна скарга Мирона Берези залишена без задоволення, а рішення Сихівського районного суду м. Львова від 26 вересня 2019 року залишено без змін.

Постановою Верховного Суду від 30.06.2020 року касаційна скарга Мирона Берези залишена без задоволення, рішення  Сихівського районного суду м. Львова від 26 вересня 2019 року та постанова Львівського апеляційного суду від 16 січня 2020 року залишені без змін. Постанова Верховного Суду суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Таким чином усі судові інстанції, зокрема і найвища, підтвердили правомірність звільнення Мирона Берези. 

Крім того, за час роботи на посаді водія ЛК АТП №1 Мирон Береза жодного разу не заявляв про незаконні збори чи інші порушення його прав. Заяви почали з’являтися лише після звільнення, що свідчить про те, що вони спричинені виключно особистою образою колишнього працівника. 

Відтак заяви, які Мирон Береза поширює в ЗМІ, є неправдивою інформацією.

 

Залишити коментар