Новини

Блог

У Львові тестують систему для підрахунку пасажиропотоків, система дає можливість в режимі реального часу моніторити ситуацію із завантаженням тих чи інших маршрутів. 

На кожні двері припадає по одному приладу. Коли пасажири виходять і заходять на зупинках, система їх рахує в автоматичному режимі. На око це зробити неможливо.Уся зібрана інформація доступна в режимі онлайн в диспетчерській «Львівелектротрансу». Тут можна бачити реальний пасажиропотік на тій чи іншій зупинці. Треба додати транспорту на маршрути чи навпаки скоротити їх кількість.

«Якщо б ми мали таку інформацію по кожному маршруту, по кожній зупинці ми могли б збудувати правильні графіки для того щоб пасажирам було комфортно їхати. Зараз ми знайшли таку систему може онлайн давати можливість розуміти який пасажиропотік на яких зупинках», ‒ розповідає радник міського голови Львова Андрій Білий.

« Від кількості пасажирів залежить і заробітки підприємства. Буває, що той самий маршрут в один день заробляє одну суму, а вже в інший на чверть менше.«Додатково у нас є інформація по реалізації квитків. Тобто якщо ми зіставимо ці цифри, ми можемо проаналізувати, що, припустимо, 50% пасажирів не заплатили», ‒ розповів у коментарі ZAXID.NET речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Систему підрахунку пасажиропотоку поставили на три автобуси АТП-1. В ідеалі таким обладнанням планують забезпечити хоча б по одній машині на кожному комунальному маршруті. Програмне забезпечення і все обладнання українського виробництва.

Залишити коментар