Новини

Блог

З понеділка, 23 жовтня, на експрес-маршруті від АС «Західна» збільшили кількість автобусів. Відтепер до центру міста курсують дев’ять автобусів з інтервалом 10 хвилин, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«З початку вересня від АС «Західна» курсують експрес-маршрути. Ми детально аналізували пасажиропотоки на цих маршрутах і їх необхідність. Спочатку було збільшено довжину маршруту – від Приміського вокзалу до центру, і також поступово збільшували кількість машин. А від сьогодні додатково збільшуємо на три одиниці кількість машин на експрес-маршрутах. Отож від АС «Західна» курсує вже дев’ять машин. Інтервал руху між машинами становить 10 хвилин. До цього часу від АС «Західна» курсувало шість маршруток», – розповів директор комунального перевізника АТП-1 Орест Хамула.

Нагадаємо, з 1 вересня кінцеві зупинки приміських маршруток Городоцького напрямку перенесли з автостанції перед залізничним вокзалом на АС «Західна». Відповідно з початку вересня розпочали курсувати експрес-маршрути, які забезпечують доїзд пасажирів від АС «Західної» до центру
міста at billigaste mobilabonnemang med telefon.

Залишити коментар