Новини

Блог

У суботу, 22 вересня, розпочнеться випуск нових дванадцятиметрових автобусів МАЗ на маршрут №47А, який серпні відновив рух по вул. Личаківській і курсує з пл. Різні на просп. Червоної Калини.

Як повідомив директор львівського комунального АТП №1 Орест Хамула, у суботу на маршрут №47А запланований випуск п’яти нових МАЗів. У подальшому випуск на маршруті №47А буде збільшений.

«Очікуємо на отримання ще дев’яти автобусів МАЗ. Якщо отримаємо автобуси цього тижня, то з понеділка на маршруті №47А випуск буде збільшено до восьми машин. Також у разі потреби будемо доукомплектовувати маршрут автобусами «Електрон», – зазначив Орест Хамула.

Таким чином покращиться транспортне сполучення вул. Личаківської, Пасічної, Вашингтона, Зеленої, через які проходить маршрут №47А.

Нагадаємо, 12 вересня АТП №1 отримало першу партію з 16 МАЗів. 18 вересня розпочався випуск нових автобусів на маршрути. Станом на 20 вересня, на маршрутах курсують десять МАЗів: чотири автобуси працюють на маршруті № 3А, три на маршруті №46, два на маршруті №16  та ще один на маршруті № 2А.

Раніше АТП №1 підписало угоду з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. До кінця року підприємство планує отримати 150 дванадцятиметрових автобусів: 100 автобусів у Мінського автобусного заводу та 50 у СП «Електронтранс». Вартість одного автобуса МАЗ з розмитненням становить 122 тис. євро, «Електрон» – 147 тис. євро.

Залишити коментар