Новини

Блог

Європейський інвестиційний банк погодив львівському комунальному АТП №1 кредит у сумі 12 млн євро на придбання нових автобусів.

АТП №1 отримало лист від Міністерства інфраструктури України з інформацією про те, що Європейський інвестиційний банк у межах реалізації проекту «Міський громадський транспорт України» схвалив фінансування низки підпроектів, серед яких 12 млн євро для АТП №1 на придбання автобусів.

За ці кошти підприємство планує закупити 100 дванадцятиметрових автобусів. Компанія, у якої АТП №1 купуватиме автобуси, буде визначена за результатами тендеру.  

Нагадаємо, що в грудні 2017 року депутати Львівської міської ради погодили участь АТП №1 в програмі ЄІБ для отримання кредиту на оновлення рухомого складу.

Крім того, цьогоріч АТП №1 придбало на умовах фінансового лізингу 150 автобусів: 100 автобусів у Мінського автобусного заводу та 50 у СП «Електронтранс». Вартість одного автобуса МАЗ з розмитненням становить 122 тис. євро, «Електрон» – 147 тис. євро.

Минулого тижня АТП №1 отримало першу партію автобусів МАЗ. 18 вересня на маршрути вперше виїхали чотири нові МАЗи. Станом на 19 вересня курсують уже сім МАЗів.

Залишити коментар