Новини

Блог

Звільнений за дев’ять днів прогулів без поважних причин колишній водій Львівського комунального автотранспортного підприємства №1 Мирон Береза поширює у ЗМІ неправдиву інформацію про нібито «побори» на підприємстві. Поширена ним інформація є свідомим наклепом на керівництво АТП №1. У зв’язку з цим вважаємо за необхідне спростувати заяви Мирона Берези та надати роз’яснення з цього приводу.

За час роботи водієм автобуса Мирон Береза жодного разу не звертався ані до керівництва ЛК АТП №1, ані до ЗМІ зі скаргами на «побори» на підприємстві. Подібні заяви він почав поширювати через значний термін після звільнення. 

Очевидно, що мета Мирона Берези – вдавати з себе образ «жертви», а також створити формальні підстави для перевірок контролюючими органами, тим самим перешкоджаючи нормальній роботі підприємства. 

За час роботи на підприємстві Мирон Береза відзначився неодноразовими конфліктами з працівниками АТП №1. Через це трудовий колектив підприємства написав звернення до керівництва, у якому наголошується на неможливості працювати з Мироном Березою через його конфліктність та образливу поведінку по відношенню до членів трудового колективу. «Трудовий колектив відмовляється працювати з цією особою і сприяти йому у виконанні його трудових обов’язків», – наголошено у зверненні трудового колективу ЛК АТП №1.

Загалом же, за 32 роки трудового стажу Мирон Береза змінив 19 місць праці, що також свідчить про його конфліктність і неспроможність порозумітися з колегами. 

Крім того, варто додати, що у 2019 році за прогули без поважних причин звільнено вісім водіїв АТП №1.

Залишити коментар