Новини

Блог

У соцмережах поширюється інформація про те, що «Львівське комунальне АТП №1 судиться з львів’янкою Уляною Пацулою, яка втратила батька у ДТП, яку вчинив водій автобуса маршруту № 46». Вказана інформація  є неправдивою, оскільки саме Уляна Пацула судиться з АТП №1.

У Сихівському районному суді Львова перебувало кримінальне провадження   за обвинувальним актом про обвинувачення водія АТП №1 Романа Татуська у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, в межах якого розглядався цивільний позов Уляни Пацули про стягнення з АТП №1 коштів на користь позивачки.

Уляна Пацула вимагає відшкодування шкоди, завданої смертю потерпілого, у розмірі 686 гривень 19 копійок щомісячно і до досягнення її 11-річною донькою Пацулою М. М. 14-ти років; стягнення на користь батьків потерпілого Татайла В.В.  (у розмірі 686 гривень 19 копійок щомісячно та довічно) та Татайло О. П. (у розмірі 686 гривень 19 копійок щомісячно та довічно). Крім того, Уляна Пацула вимагає відшкодування моральної шкоди у розмірі 100 тис. гривень.

АТП №1 заперечувало проти цього позову, оскільки вини підприємства у ДТП не було. На момент ДТП автобус підприємства перебував у технічно справному стані. 

Рішенням Сихівського районного суду Львова позов Уляни Пацули до АТП №1 було задоволено в повному обсязі.

АТП №1 скористалось своїм правом на апеляційне оскарження та подало апеляційну скаргу на рішення суду.

 

Залишити коментар